Jak na rower to do Białki!

WYPOŻYCZALNIA

Wypożycz rower

Wypożyczalnia rowerów mieści się na terenie hotelu ZAWRAT*** Ski Resort & Spa w miejscowości Białka Tatrzańska na Podhalu.

Jako jedyni w okolicy dysponujemy E-Bikami z najwyższej półki firmy Specialized.
W swojej ofercie posiadamy rowery LEVO COMP w rozmiarach M oraz L.

Dzięki naszym rowerom dojedziesz wyżej, dalej i szybciej!

Regulamin wypożyczalni
Najpiękniejsza ścieżka rowerowa

Aktywny wypoczynek

Tutejsze trasy rowerowe stanowią ofertę dla każdego, początkującego i bardziej zaawansowanego amatora dwóch kółek.

Na rower!

Białka Tatrzańska – znana przede wszystkim miłośnikom sportów zimowych, zdobywa coraz więcej zwolenników aktywnego wypoczynku także latem. Szczególnie rowerzystom spodobały się tutejsze trasy rowerowe, które stanowią ofertę dla każdego, zarówno początkującego jak i bardziej zaawansowanego amatora dwóch kółek.

Szczyt Kotelnicy Białczańskiej stanowi punkt startowy dla wielu rowerowych wycieczek o różnym stopniu trudności. Znajdziemy tu karczmę z widokowym tarasem z którego podziwiać można panoramę Tatr, Gorców oraz Pienin. Dla najmłodszych przygotowano Wioskę Skrzatów – najwyżej położony plac zabaw.

Mapa tras rowerowych

Dla fanów adrenaliny

Głodni wrażeń z pewnością skuszą się na zjazd po stokach Kotelnicy Białczańskiej. Monsterroller to atrakcja, która zaintryguje wszystkich kolarzy górskich. Zjazd na tej niespotykanej hulajnodze terenowej którą wypożyczycie w wypożyczalni Rh Sport, zapewni wszystkim niezłą dawkę adrenaliny. Na sam szczyt zabierze Was uruchamiany latem wyciąg krzesełkowy. Potem już tylko śmigasz po stoku!.

W 2016 roku została również uruchomiona pierwsza w ośrodku trasa downhill’owa dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń.

Wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Jezioro Czorsztyńskie, głównie kojarzone z zaporą w Niedzicy, plażowaniem i sportami wodnymi, od czasu budowy ścieżki rowerowej wzdłuż jego brzegu, stało się prawdziwą perełką na rowerowej mapie Polski.
VeloCzorsztyn to aż 40 km w pełni utwardzonej drogi ze świetnie zorganizowaną infrastrukturą towarzyszącą: zapewniające bezpieczeństwo barierki, dobrze rozplanowane miejsca postojowe, urokliwe kładki i brody no i przede wszystkim widoki jakich trudno szukać gdzie indziej. Po drodze mijamy liczne atrakcje, m.in.: zamki w Czorsztynie i Niedzicy, zaporę wodną czy zabytkowy kościół św. Michała Archanioła w Dębnie (wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO).
To wszystko sprawia, że trasa ta może śmiało pretendować do miana „najpiękniejszej w Polsce”.