Narty/Snowboard

WYPOŻYCZALNIA

Wypożycz sprzęt

Wypożyczamy komplety nart i snowboardów renomowanych firm, doskonale przygotowane do jazdy przy użyciu profesjonalnej maszyny do regeneracji ślizgów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sprzęt jest zawsze odpowiednio dobrany i fachowo wyregulowany.

Gwarantujemy zawsze suche i zdezynfekowane buty. Gościom hotelu Zawrat udzielamy 20% rabatu. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób również mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.

CENTRUM ZIMOWEGO SZALEŃSTWA

Stoki narciarskie

W Białce i jej okolicach znajdują się liczne wyciągi narciarskie, w tym jeden z najpopularniejszych w Polsce - Kotelnica Białczańska.

Lokalizacja

Lokalizacja to nasz największy atut. Znajdujemy się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, przy stoku narciarskim na Kaniówce w miejscowości Białka Tatrzańska. Dzieli nas kilka km od najnowocześniejszych wyciągów Kotelnica Białczańska oraz basenów termalnych Terma Bania, gdzie zimą możecie Państwo zażywać gorących kąpieli w basenach geotermalnych.

Można powiedzieć, że jesteśmy w centrum zimowego szaleństwa.

Świetnie przygotowane

Trasy zjazdowe

Wszystkie trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane, oświetlone i oczywiście codziennie przygotowywane przez ratraki.

Kaniówka

Stacja narciarska Kaniówka w 2012 roku została całkowicie zmodernizowana.


Na dzień dzisiejszy stacja oferuje 3 wyciągi orczykowe, a także 4 osobową kolej krzesełkową, która z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych wyposażona została w system KID-STOP.